Reklama

Z nieba będzie spoglądać na Rozwadów

Opublikowano:
Autor:

Z nieba będzie spoglądać na Rozwadów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 2 maja po długiej i ciężkiej chorobie zmarła w wieku 71 lat Teresa Rakowska. Aktywna działaczka i miłośniczka historycznego osiedla Rozwadów w Stalowej Woli.

Teresa Rakowska była cenioną w Stalowej Woli działaczką społeczną. Smutną informację o jej śmierci tak opisał na swoim Facebooku prezydent miasta Lucjusz Nadbereżny.

- Świętej Pamięci Pani Teresa była cenionym lekarzem stomatologiem, działaczką społeczną, oddaną dla lokalnej społeczności i spraw Ojczyzny. Odważna, bezkompromisowa, zaangażowana, pełna serca i szczerego uśmiechu… taką zapamiętam ŚP Panią Teresę. Szczególnie poświęcona była sprawie ukochanego Rozwadowa, bardzo mocno zaangażowana w proces rewitalizacji tego osiedla. Była odważnym liderem rozwadowskiej społeczności wyrażając swoją troskę o historyczne miasteczko, dzisiejszą ważną część Stalowej Woli. Kilka tygodni temu, pomimo swojego cierpienia z powodu choroby, odbyła ze mną długą i ciekawą rozmowę o sprawach rewitalizacji Rozwadowa. Omówiliśmy kolejne plany dotyczące niezbędnych zmian na tym osiedlu. Niestety choroba w tej długiej i nierównej walce okazała się silniejsza. W sercu zachowuje wszystkie nasze rozmowy i mocno wierzę, że Pani Teresa już z nieba będzie nadzorowała zmiany w swoim ukochanym Rozwadowie. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE