Reklama

Reklama

YouTuber z Ameryki promuje Przemyśl w filmie [VIDEO]

Opublikowano: 19 października 2019 14:37
Autor: DJ

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Amerykański vloger nakręcił film o Przemyślu dla anglojęzycznej telewizji Poland In. Przedstawiając w nim piękno podkarpackiego miasta.

Reklama

Ryan Socash to Amerykanin, który przyjechał do Polski 10 lat temu i zakochał się w naszym kraju, postanawiając związać z nim swoje życie. Zaczynał jako muzyk rockowy, koncertując m.in. z Czesławem Mozillem. Obecnie zajmuje się tworzeniem filmików na YouTube, w których prezentuje jak wygląda jego życie w Polsce.  


Nie tak dawno Ryan Socash nakręcił materiał o Przemyślu, który można zobaczyć na Poland In - anglojęzycznym kanale Telewizji Polskiej. W filmie przedstawione są miejsca, które warto odwiedzić - Zamek Kazimierzowski, Muzeum Dzwonów i Fajek, a także Twierdza Przemyśl. Z materiału anglojęzyczna widownia może też zapoznać się z historią samej miejscowości, m.in.  o tym, że Przemyśl jest drugim najstarszym miastem w południowej Polsce.

 

Materiał można obejrzeć poniżej:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.