Reklama

Wznowienie przyjęć na dwóch oddziałach pod koniec tygodnia [AKTUALIZACJA]

Opublikowano:
Autor:

Wznowienie przyjęć na dwóch oddziałach pod koniec tygodnia [AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Brakuje lekarzy-specjalistów, a pacjentki z Oddziału Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Wojewódzkiego w Tarnobrzegu muszą szukać sobie innych placówek! Dyrekcja placówki uspokaja.

5.08:

Są nowe informacje w kwestii funkcjonowania tarnobrzeskiego Szpitala Wojewódzkiego.

- Informujemy, że wstrzymanie przyjęć na położnictwo w Oddziale Położniczo-Ginekologicznym i Patologii Ciąży oraz przyjęć do Oddziału Neonatologicznego szpitala zostało przedłużone do 7 sierpnia. Oddziały rozpoczną przyjęcia od soboty 8 sierpnia od godziny 7.

- czytamy w komunikacie dyrekcji szpitala.

1.08:

Sytuacja w tarnobrzeskim Szpitalu Wojewódzkim jest bardzo trudna. Do 4 sierpnia wstrzymane zostały przyjęcia na położnictwo w Oddziale Położniczo-Ginekologicznym i Patologii Ciąży oraz przyjęcia do Oddziału Neonatologicznego. Dlaczego? Powodem jest brak lekarza neonatologa. Pacjentki oddziału położniczo-ginekologicznego i patologii ciąży zostały wypisane w trybie pilnym. Część z nich przyjęły najbliższe szpitale, jednak są problemy z zapewnieniem miejsc.

Rzecznik oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia w Rzeszowie Rafał Śliż potwierdza, że wpłynęło pismo dyrekcji szpitala z prośbą o czasowe wstrzymanie działalności oddziałów. Zapewnia, że to sytuacja wyższej konieczności i przejściowe kłopoty z obsadą kadrową. O sytuacji powiadomiony został również konsultant wojewódzki i szpitale w regionie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE