Reklama

Wzmożone kontrole mundurowych na podkarpackich trasach

Opublikowano:
Autor:

Wzmożone kontrole mundurowych na podkarpackich trasach - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci podsumowali weekendową akcję "Kaskadowy pomiar prędkości" w naszym województwie. Aż 700 przypadków przekroczeń prędkości!

W sobotę na terenie całego kraju, policjanci prowadzili działania "Kaskadowy pomiar prędkości". Jak wyjaśniają policjanci kontrole prowadzone były na tej samej drodze, w tym samym czasie, na różnych jej odcinkach. W ramach działań prowadzonych na drogach Podkarpacia, w 269 punktach pomiaru prędkości, policjanci skontrolowali 1260 pojazdów i ujawnili 743 przypadków przekroczeń prędkości. 23 kierowców straciło prawa jazdy za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym o 50 km/h!

To nie koniec, bo w niedzielę, podkarpaccy policjanci prowadzili działania „Prędkość”. W jej ramach skontrolowali 900 kierowców. Ujawnili 489 przypadki przekroczeń dozwolonej prędkości, zatrzymali 9 praw jazdy.

Przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym skutkuje zatrzymaniem prawa jazdy. Nadmierna prędkość to też częsty powód wypadków i kolizji drogowych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE