Reklama

Reklama

Wypłacasz gotówkę z bankomatu. Uważaj na złodzieja!

Opublikowano: 21 listopada 2020 20:00
Autor: PO/ opr. GL | Zdjęcie: Archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Oszuści chcąc wyłudzić pieniądze nie przebierają w środkach i nie mają żadnych skrupułów w dążeniu do celu.

Reklama

Sposobów na kradzież poufnych danych używanych przy transakcjach w bankomacie jest wiele.  Przykładem takiego działania jest choćby montowanie urządzenia zatrzymującego karty w bankomatach. Klient po zakończonej transakcji nie otrzymuje ani środków, które chciał wypłacić, ani karty bankomatowej. 44-letni obywatel Rumunii działał tak na Podkarpaciu (...)

GDZIE KRADŁ OBYWATEL RUMUNII, JAK NA JEGO TROP WPADŁA POLICJA - CZYTAJ DALEJ>>

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.