Reklama

Wypił tak dużo, że ZASNĄŁ za kółkiem!

Opublikowano:
Autor:

Wypił tak dużo, że ZASNĄŁ za kółkiem! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości To dla policjantów było prawdziwym szokiem. 43-latek zatrzymał swój samochód na środku drogi i... uciął sobie drzemkę. Okazało się, że ma cztery promile alkoholu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 8 grudnia. Policjanci około godziny 19:00 otrzymali zgłoszenie o obywatelskim ujęciu. Gdy przyjechali na miejsce, okazało się, że na środku drogi krajowej nr 19 w Trzcianie, stał uszkodzony i unieruchomiony Volkswagen.

To zwróciło uwagę przechodniów, którzy myśleli, że kierowca zasłabł lub stracił przytomność. Kiedy do niego podeszli okazało się, że 43-latek nie tyle zasłabł, co... usnął. Był kompletnie pijany, dlatego świadkowie odebrali mu kluczyki i zepchnęli samochód na zatokę autobusową. 

Policjanci zbadali trzeźwość kierowcy - alkomat wykazał aż cztery promile. Okazało się również, że mężczyzna chwilę wcześniej uderzył w znak drogowy - to dlatego jego pojazd był uszkodzony. Policjanci doskonale zdawali sobie sprawę z tego, że jakiekolwiek dalsze poruszanie się pojazdem przez mieszkańca gminy Dukli, sprawi tylko więcej kłopotów.

43-latek został przez funkcjonariuszy zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Od razu stracił prawo jazdy, a za popełnione przestępstwo grozi mu kara dwóch lat więzienia i wysoka grzywna.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE