reklama

Wybuchł gaz. Dwie osoby trafiły do szpitala [FOTO]

Opublikowano:
Autor: DJ/Agnieszka Majba-Pochwat/debica24.eu

Wybuchł gaz. Dwie osoby trafiły do szpitala [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook
WiadomościRozszczelnienie przewodu gazowego doprowadziło do wybuchu. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Jak podaje portal debica24.eu najprawdopodobniejszą przyczyną eksplozji jest przewód w kotłowni gazowej, który uległ rozszczelnieniu. W konsekwencji doprowadził do wybuchu. Strażacy pracują na miejscu zdarzenia w Brzeźnicy (powiat dębicki).

Karetka pogotowia zabrała dwie osoby do szpitala. Są poparzeni. Na miejscu działają strażacy z OSP Brzeźnica i OSP Paszczyna, a także policja i pogotowie gazowe.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

logo