Reklama

Wybrali radnego w czasie pandemii

Opublikowano:
Autor:

Wybrali radnego w czasie pandemii - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W Chmielowie (powiat tarnobrzeski) w niedzielę, 26 kwietnia, odbyły się wybory uzupełniające do Rady Miasta i Gminy Nowa Dęba. Zachowano wszelkie środki ostrożności.

Rezygnacja z mandatu przez dotychczasową radną Marię Garboś z okręgu obejmującego Chmielów, wymusiła konieczność przeprowadzenia wyborów uzupełniających. Ze względu na stan epidemiologiczny głosowanie było kilkukrotnie przesuwane w czasie, aż w końcu zdecydowano się na głosowanie 26 kwietnia. Zachowano przy tym wszelkie możliwe środki ostrożności. Zarówno członkowie komisji wyborczej, jak również osoby głosujące musiały zachować zasady bezpieczeństwa. Komisja zasiadała za stołem zabezpieczonym pleksi. Wszyscy byli zobowiązani do włożenia rękawiczek i maseczek.Jednorazowe długopisy były wyrzucane do specjalnych pojemników.

Głosowanie przebiegło sprawnie. Nie odnotowano żadnych incydentów. Nowym radnym został 34-letni Tomasz Dryka, który zdobył 125 głosów. Natomiast jego konkurentka, Dorota Biela, otrzymała 24 głosy. Frekwencja wyniosła 19 procent.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE