Reklama

[WYBORY 2019] Tadeusz Ferenc wspiera w wyborach kandydata PiS

Opublikowano:
Autor:

[WYBORY 2019] Tadeusz Ferenc wspiera w wyborach kandydata PiS - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 23 września Rzeszów odwiedzili Zbigniew Ziobro (częsty gość w ostatnich dniach na Podkarpaciu) i Marcin Warchoł, wiceminister sprawiedliwości pochodzący z Niska. Ku zaskoczeniu wielu, zwłaszcza działaczy Koalicji Obywatelskiej, prezydent Rzeszowa wsparł kandydata Prawa i Sprawiedliwości.

Stało się to podczas konferencji prasowej Tadeusza Ferenca, Zbigniewa Ziobry i Marcina Warchoła. O tym, jaki był cel spotkania z mediami pisać będziemy w kolejnych artykułach.

Ale to, co nie umknęło uwadze dziennikarzy, to fakt, iż były kandydat do Parlamentu, startujący jako jedynka na Podkarpaciu Koalicji Obywatelskiej skierował wiele ciepłych słów w kierunku swojego byłego rywala z PiS.

- Pan minister Warchoł jest z Podkarpacia, a więc będzie dobrze reprezentował ziemię rzeszowską i całe Podkarpacie

- mówił Tadeusz Ferenc, zaznaczając, że to dzięki działaniom polityka z Niska sprawa Zamku Lubomirskich nabrała tempa. Miasto stara się o odzyskanie zabytkowej budowli od przeszło 12 lat.

Przy tej okazji warto wrócić na moment do rezygnacji Ferenca ze startu w wyborach. Gdzieniegdzie słyszało się, że prezydent Rzeszowa zrezygnował z ubiegania się o mandat poselski, by nie oddać w ten sposób miasta Prawu i Sprawiedliwości. Jak skomentował to sam zainteresowany?

- Jeśli chodzi o partie, to wszystkie szanuję. I ciągle powtarzam: z Warszawą mi się dobrze współpracuje. Tam ludzie są zdecydowanie na poziomie, mogę dzięki współpracy realizować ważne dla miasta inwestycje. I nigdy złego słowa nie powiedziałem. Bo po co? Nie mam potrzeby i powodów, by o kimkolwiek mówić źle. Ważny jest dla mnie człowiek i to, co sobą reprezentuje. To musi być mądry człowiek, z doświadczeniem

- powiedział nam w rozmowie Tadeusz Ferenc.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE