Reklama

[WYBORY 2019] Powyborcze komentarze

Opublikowano:
Autor:

[WYBORY 2019] Powyborcze komentarze  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zebraliśmy komentarze powyborcze. Jak wyniki oceniają najważniejsi politycy i samorządowcy Podkarpacia oraz sami kandydaci? Co dla nich oznaczają oddane głosy?

ARTYKUŁ W TRAKCIE EDYCJI

Władysław Ortyl, marszałek województwa podkarpackiego

Posłuchaj komentarza:

 

 

 

 

 

Paweł Poncyljusz, Koalicja Obywatelska

Co oznacza dla mnie ten wynik? Przede wszystkim zobowiązanie wobec mieszkańców Podkarpacia do ciężkiej pracy przez najbliższe lata. Po drugie okazało się, że facet z Warszawy może przydać się rozwiązywaniu spraw Podkarpacia w stolicy. Po trzecie moje biuro poselskie będzie otwarte na wszelkie problemy obywateli, bo od tego są posłowie aby słuchać, pomagać i działać. Na mojej liście spraw do rozwiązania są drogi, połączenia kolejowe, położenie akcentu na "sprężyny rozwojowe" regionu, jakimi są lotnictwo, przemysł obronny, obróbka precyzyjna (CNC) i turystyka (południowa część regionu). Chciałbym, aby za cztery lata Podkarpacie miało długą listę polskich firm, które mają własne wysoko przetworzone produkty, o co najmniej 20-30 procentowej marży i są liczącymi się partnerami dla światowych koncernów funkcjonujących na Podkarpaciu. Spodziewam się, że będę również obrońcą tych polskich firm, którym już PiS zapowiedział wzrost kosztów produkcji (płaca minimalna, składki ZUS), co oznacza osłabienie ich konkurencyjności. Ogólnie rzecz biorąc - przede mną ogrom pracy, któremu, mam nadzieję podołam.

 

Zbigniew Chmielowiec, Prawo i Sprawiedliwość

Nigdy tak wysokiego wyniku nie miałem. Bardzo mnie on cieszy. W powiecie kolbuszowskim oddano na mnie ponad 12 tys. głosów, to też rekord.

 

 

 

Krystyna Skowrońska, Koalicja Obywatelska

Posłuchaj komentarza:

 

 

 

Marek Kuchciński, Prawo i Sprawiedliwość

Dziękuję za wszystkie spotkania, słowa krytyki i otuchy. Po tych tysiącach rozmów jeszcze lepiej znam Wasze potrzeby. Razem z całą podkarpacką drużyną będziemy teraz o Was walczyć. Ramię w ramię z Anną Szmidt-Rodziewicz, Piotrem Uruskim, Marią Kurowską, Piotrem Babinetzem, Teresą Pamulą, Tadeuszem Chrzanem i Andrzejem Śnieżkiem, którym z całego serca gratuluję. Świetna praca! Drugi wynik w kraju.

 

Zdzisław Gawlik, Koalicja Obywatelska

Moja 4-letnia misja parlamentarna dobiega końca. W następnej kadencji Sejmu posłem już nie będę. Otrzymałem od Państwa 14305 głosów, dziękuję za każdy z całego serca. Dziękuję bardzo wszystkim, którzy pomagali mi w tej trudnej i bardzo intensywnej kampanii. Za życzliwość, za wsparcie i wszystkie rozmowy oraz gesty poparcia!

 

Fryderyk Kapinos, Prawo i Sprawiedliwość

Posłuchaj komentarza:

 

 

 

Krystyna Wróblewska, Prawo i Sprawiedliwość

Z całego serca dziękuję wszystkim 12738 osobom, które oddały na mnie głos w wyborach do Sejmu! Nie wystarczyło to do zdobycia mandatu poselskiego, ale jestem ogromnie wdzięczna za każde udzielone mi poparcie, za każdą pomoc z kampanii wyborczej, za każde dobre słowo. Gratuluję wszystkim kandydatom, którzy zdobyli mandat poselski i senatorski i będą reprezentować Podkarpacie w polskim Parlamencie. Na Prawo i Sprawiedliwość w okręgu wyborczym rzeszowsko-tarnobrzeskim zagłosowało aż 62,38% osób biorących udział w wyborach. To pokazuje, że praca, którą wykonaliśmy przez ostatnie 4 lata nie poszła na marne, że wyborcy chcą, aby dobra zmiana była kontynuowana. I tak będzie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE