Reklama

[WYBORY 2019] Objazd Lewicy po Podkarpaciu: Dziś w Mielcu [FILM]

Opublikowano:
Autor:

[WYBORY 2019] Objazd Lewicy po Podkarpaciu: Dziś w Mielcu [FILM] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kandydaci Lewicy dziś przekonują w Mielcu do swoich poglądów. Na miejscu pojawili się lider listy – Wiesław Buż oraz wicelider – Michał Sztuk. Na konferencji prasowej w centrum miasta kandydaci Lewicy poruszyli tematy dotyczące całego Podkarpacia, jak i Mielca, w tym ekologii oraz rozwoju regionu.

- Cieszę się, że jesteśmy w Mielcu, w mieście, które pięknie się rozwija, które wykorzystało czas transformacji. Jedno słowo, jedna informacja – to za rządów Sojuszu Lewicy Demokratycznej, to premier i rząd Oleksego wpompował w Mielec, w pierwszą Strefę Ekonomiczną, ponad 2 miliardy złotych(...)  – podkreśla Wiesław Buż.

Lider listy wyborczej Lewicy wspomniał również poprzednich prezydentów naszego miasta – Chodorowskiego oraz św. p. Kozdębę. Twierdzi, iż SLD ściśle współpracował z poprzednimi samorządowcami w naszym mieście i wspomina to jako udany okres dla naszego miasta.

- Zorganizowaliśmy dzień mielecki – pospacerujemy po Mielcu, porozmawiamy z ludźmi, przedstawimy kandydatów

– zaznaczył.

Wicelider Michał Sztuk poruszył także temat ekologii i przemysłu. Wspominając, iż Mielec jest bardzo pięknym i ważnym miastem na mapie Polski, ale jednocześnie bardzo zanieczyszczonym przez przemysł, w tym Kronospan.

Cały zapis wideo z konferencji 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE