Reklama

[WYBORY 2019] Kandydaci Porozumienia Jarosława Gowina

Opublikowano:
Autor:

[WYBORY 2019] Kandydaci Porozumienia Jarosława Gowina - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dorota Łukaszyk i Stanisław Kruczek to kandydaci na posłów do Sejmu RP. - Ich wiedza, umiejętności i doświadczenia bardzo przydadzą się w pracach nowej kadencji Sejmu – powiedział Jarosław Gowin na konferencji w Rzeszowie.

27 sierpnia na Rynku w Rzeszowie odbyła się konferencja prasowa premiera Jarosława Gowina oraz kandydatów  PJG do Sejmu RP - Doroty Łukaszyk i Stanisława Kruczka.

Jarosław Gowin zaprezentował kandydatów Porozumienia Jarosława Gowina, którzy z listy Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość ubiegać się będą o mandaty poselskie w okręgu 22 i 23.

Gowin podkreślił, iż Porozumienie rekomenduje na listy Prawa i Sprawiedliwości dwie osoby, które już się sprawdziły jako menadżerowie i samorządowcy. Stanisław Kruczek to wieloletni samorządowiec, był przewodniczącym Rady Miejskiej Błażowej, radnym powiatowym a obecnie pełni funkcję Członka Zarządu Województwa Podkarpackiego. Dorota Łukaszyk od urodzenia mieszka w Bieszczadach. Jest pełnomocnikiem Mateusza Morawieckiego ds. Utworzenia Centralnego Ośrodka Sportu w Ustrzykach Dolnych. Jest też radną Sejmiku Województwa Podkarpackiego obecnej kadencji. Jest dyrektorem ustrzyckiego szpitala.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE