Reklama

[WYBORY 2019] Drogowe obietnice Prawa i Sprawiedliwości

Opublikowano:
Autor:

[WYBORY 2019] Drogowe obietnice Prawa i Sprawiedliwości - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kampania wyborcza wkracza powoli w decydującą fazę. Poseł i wiceminister infrastruktury Rafał Weber przekazał wiadomość ile pieniędzy trafi na inwestycje drogowe do samorządów północnego Podkarpacia.

Rekordowe środki finansowe trafią na drogi naszego regionu w ramach rządowego programu Fundusz Dróg Samorządowych. - Nowe drogi nie tylko zwiększają bezpieczeństwo komunikacyjne i potencjał gospodarczy, ale powodują wzrost jakości, standardów i warunków życia. Drogi gminne i powiatowe służą w dotarciu do pracy, szkoły, na zakupy dlatego ważne aby były w jak najlepszym stanie. Fundusz Dróg Samorządowych jako rządowy instrument ma na celu spowodowanie aby jak najwięcej dróg lokalnych uległo gruntownej poprawie i właśnie tak się dzieje. Cieszy, że samorządowcy z Podkarpacia potrafią ten instrument skutecznie wykorzystywać. Blisko 65 milionów trafi na teren powiatów stalowowolskiego, niżańskiego, tarnobrzeskiego i Tarnobrzega - komentuje Rafał Weber.

Podział pieniędzy na poszczególne powiaty wygląda następująco: powiat stalowowolski, Stalowa Wola, Pysznica, Zaklików, Bojanów, Zaleszany - 33 335 572,02 zł. Powiat niżański, Nisko, Rudnik nad Sanem, Ulanów, Jarocin, Jeżowe, Krzeszów - 21 924 400,90 zł. Powiat tarnobrzeski, Tarnobrzeg, Grębów, Gorzyce, Nowa Dęba i Baranów Sandomierski -  9 706 243,01 zł.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE