Reklama

Wspierają pracowników szpitala. Ich firma zaczęła produkować przyłbice [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Wspierają pracowników szpitala. Ich firma zaczęła produkować przyłbice [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Podrzeszowska firma z Zaczernia - Coroland Team zaczęła wspierać szpitale w walce z koronawirusem. Podkarpackie przedsiębiorstwo wykorzystując swoje moce przerobowe, produkuje przyłbice.

Colorland Team z Zaczernia (powiat rzeszowski), to firma, do której należą takie marki jak Colorland czy nPhoto. Przedsiębiorstwo wykorzystało swoje moce przerobowe i zaawansowane technologie, dzięki czemu przestawiła część produkcji w taki sposób, aby wesprzeć nasze szpitale.

ZOBACZ TAKŻE:


Firma na co dzień zajmuje się produkcją m.in. fotoksiążki, fotokalendarzy czy fotoobrazów. Jak się okazało - mieli oni możliwość pozyskania komponentów do produkcji przyłbic, co szybko wykorzystali. Dzięki temu do naszych podkarpackich lekarzy trafiają środki zabezpieczające. Z powodu zaangażowania zespołu już z początkiem zeszłego tygodnia ruszyła produkcja ok. 5 000 przyłbic.

Swoją pomoc zaoferował także jeden z partnerów logistycznych Colorland Team - UPS, która zaangażowała się w ten projekt, oferując szpitalom darmową dostawę. Pierwsze partie przyłbic zostały już rozdane kurierom, którzy rozwiozą je do placówek medycznych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE