Reklama

Wracają pociągi na trasę Munina – Hrebenne. Z Podkarpacia na Lubelszczyznę

Opublikowano:
Autor:

Wracają pociągi na trasę Munina – Hrebenne. Z Podkarpacia na Lubelszczyznę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od 26 czerwca znów można pojechać pociągiem z Muniny do Hrebennego. Podróże będą sprawniejsze przez nowy most nad Lubaczówką w Nowej Grobli, wyremontowany most w Lubaczowie oraz nowy tor na szlaku Horyniec Zdrój–Werchrata.

- Prace za 31 mln zł, wykonane przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A, usprawnią także przewóz towarów - zaznacza Dorota Szalacha z zespołu prasowego PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.


Na trasie Munina – Hrebenne będą zapewnione kursy pasażerskie oraz transport towarów m.in. do zakładów w Surochowie, a także do przejścia granicznego w Werchracie. Pierwszy pociąg wyruszy wieczorem 26 czerwca (piątek) z Rzeszowa do Horyńca Zdrój.

- W ramach prac Polskie Linie Kolejowe wybudowały most nad Lubaczówką w Nowej Grobli. Przeprawa zastąpiła konstrukcję z 1949 r. Sprawniejsze i bezpieczniejsze przejazdy to także efekt remontu stalowego mostu nad rzeką Sołotwą, oraz dwóch mostów w Nowinach Horynieckich i przepustów na szlaku Horyniec Zdrój – Werchrata - wylicza przedstawicielka PKP. 

Wyremontowano również tor na szlaku Horyniec Zdrój – Werchrata
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE