Reklama

"Wracaj do domu! Nie daj się zarazić!"

Opublikowano:
Autor:

"Wracaj do domu! Nie daj się zarazić!" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Robi się coraz cieplej. Słoneczna pogoda nie oznacza jednak końca kwarantanny. Od 9 kwietnia w Tarnobrzegu pojawiają się komunikaty przypominające o najważniejszych zasadach funkcjonowania w czasie epidemii.

- Mimo coraz piękniejszej pogody w czasie trwania epidemii nie możemy pozwolić sobie na chwilę zapomnienia. To nie czas na bezcelowe spacery, pogaduchy ze znajomymi, wygrzewanie się w słońcu na ławkach. Wszystkim nam tego bardzo brakuje, jednak musimy wiedzieć, jak wielka odpowiedzialność społeczna na każdym z nas spoczywa. Ostatni weekend, gdy dopisała pogoda, pokazał, że sporo z nas nadal lekceważy obowiązujące obecnie wytyczne. Proszę, wytrwajmy jeszcze w kwarantannie. To najskuteczniejszy sposób na poradzenie sobie z koronawirusem. Zostań w domu! Jeśli musisz wyjść, zachowaj wszelkie zalecane środki ostrożności - apeluje prezydent Tarnobrzega Dariusz Bożek.

Apel prezydenta przypominać będą banery, jakie pojawiają się w przestrzeni publicznej Tarnobrzega. Umieszczone zostaną na ławkach, w miejscach, gdzie zazwyczaj gromadzi się najwięcej osób. Banery przypomną: "Wracaj do domu! Nie daj się zarazić!"

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE