Reklama

WPADKA roku 2019 [FILM]

Opublikowano: sob, 28 gru 2019 07:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wpadki widzimy codzienne - jedne głupie, inne śmieszne, a pozostałe poważne i oburzające. Z okazji zbliżającego się nowego roku postanowiliśmy wybrać naszym zdaniem największą wpadkę na Podkarpaciu 2019 r. I przyznaj sam - czytając ten artykuł z pewnością nasuwa Ci się ta jedna, konkretna sytuacja, którą zajęły się nawet ogólnopolskie media...

Oczywiście mowa o słynnym soku z pigwy na sesji Rady Gminy w Borowej. Jedna z sołtysek jeszcze przed samą sesją, ale w momencie, w którym leciała już transmisja na żywo - wyciągnęła spod stołu butelkę z przezroczystym napojem. Później w mediach, w tym m.in. na łamach Korso, tłumaczyła się, że był to... soczek z pigwy. O sprawie pisaliśmy tutaj:

Rzecz jasna, co to mogło być naprawdę - wszyscy podejrzewamy. Sprawa stała się w krótkim czasie bardzo głośna. Poinformowały o niej praktycznie wszystkie media mieleckie, następnie wypłynęła do Kolbuszowej, później na całe Podkarpacie i w końcu zainteresował się nią sam Polsat. O czym pisaliśmy w listopadzie:

Sesja z sokiem z pigwy stała się nie tylko niezwykle medialną, ale zdawać by się mogło, że "polewanie soczku z pigwy" weszło na stałe do języka mielczan i samorządowców z okolicznych powiatów. Żartowali z tego nawet radni miejscy Kolbuszowej.

- Gdybyśmy poszli przykładem gminy Borowa i gdyby pan przewodniczący dla rozluźnienia zaaplikował wszystkim po soku z pigwy to może zaoszczędzilibyśmy godzinę czasu i poszło by to jak z płatka - zaproponował radny Piotr Panek podczas dzisiejszej (28 listopada) sesji rady. - Trzeba to przemyśleć. Trudny temat, sok z pigwy i jedziemy - dodał.

- Kochany. No tak, ale już od 26 lat jestem zadeklarowanym abstynentem. Myślę, że możemy to zrobić w innych okolicznościach, ale dzisiaj musimy podjąć decyzję - powiedział Krzysztof Wilk i podziękował za tę wstawkę humorystyczną.  

Powstawały o tym nawet memy, a cała sprawa trafiła również na Wykop choć nie zrobiła tam większego zamieszania.

 

Naszym zdaniem była to zdecydowanie najciekawsza wpadka 2019 roku na Podkarpaciu. I dodatkowo nieco humorystyczna. A co Ty byś wybrał?

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.