Reklama

Wpadka narkotykowego dilera

Opublikowano:
Autor:

Wpadka narkotykowego dilera - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Łącznie aż 369 gramów narkotyków o wartości czarnorynkowej 15 tysięcy złotych znaleźli policjanci z Tarnobrzega przy 33-latku, który został zatrzymany do kontroli drogowej! Mężczyzna przewoził je swoim samochodem, pozostałą część trzymał w lodówce i piwnicy. Usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków.

Kilka dni temu policjanci z tarnobrzeskiego ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej jaguara, którym podróżował 33-letni mężczyzna. Podczas legitymowania kierowcy okazało się że dowód osobisty zatrzymanego nie był jego własnością. Po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się, że dokument ten widnieje jako utracony.

- Policjanci nabrali podejrzeń, że mężczyzna może mieć na swoim koncie jeszcze inne przewinienia. Nie mylili się. Po sprawdzeniu samochodu, znaleźli w nim narkotyki i wagę elektroniczną. Podczas prowadzonych czynności przez funkcjonariuszy, 33-latek zachowywał się nerwowo, nie potrafił wytłumaczyć dlaczego posługuje się dowodem należącym do innej osoby, mówił nielogicznie i niespójnie.

- relacjonuje podinspektor Beata Jędrzejewska-Wrona, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Policjanci pracując nad sprawą, podczas przeszukania mieszkania i piwnicy mężczyzny, zabezpieczyli blisko 187 gramów środków odurzających w postaci marihuany i 182 gramów amfetaminy. Łączna wartość czarnorynkowa zabezpieczonych narkotyków sięga 15 tysięcy złotych. Ponadto, w jego mieszkaniu, kryminalni zabezpieczyli trzy sadzonki konopi indyjskich.

33-letni mieszkaniec Tarnobrzega został przesłuchany, w tej sprawie usłyszał prokuratorskie zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających. Za to przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do 10 lat. Na podstawie zebranego materiału dowodowego Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu zastosował wobec mężczyzny areszt tymczasowy na okres trzech miesięcy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE