Reklama

Władysław Kosiniak-Kamysz wzywa Andrzeja Dudę do debaty [VIDEO, FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Władysław Kosiniak-Kamysz wzywa Andrzeja Dudę do debaty [VIDEO, FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kandydat na Prezydenta RP z ramienia Koalicji Polskiej Władysław Kosiniak-Kamysz ma za sobą pracowitą niedzielę w województwie podkarpackim.

Władysław Kosiniak-Kamysz, lider Polskiego Stronnictwa Ludowego i kandydat Koalicji Polskiej na Prezydenta RP odwiedza 7 czerwca Podkarpacie. Sprawdź co powiedział w Mielcu.

- Jesteśmy chyba jedynym komitetem, który na swoich konwencjach zachował rygor sanitarny, odległości, wszystko było tak zaplanowane, żeby było zagwarantowane bezpieczeństwo. Choć chętnych do przyjazdu do mojego rodzimego okręgu w Tarnowie było bardzo wielu. Zwracam się do wszystkich kandydatów o to, żeby stosowali się do wymogów, które są nałożone przez inspekcję sanitarną. Zróbmy takie spotkania, ja takie będę robił, które gwarantują bezpieczeństwo. Przejdźmy przez ten czas, żeby nie było drugiej fali epidemii, o tym piszą już nawet eksperci.

- mówi Władysław Kosiniak-Kamysz.

- Tylko od nas samych zależy jak będzie nasza Ojczyzna. Czy chcemy Polski podzielonej w bratobójczej wojnie, czy Polskę solidarną we współpracy i porozumieniu. Taki wybór czeka nas 28 czerwca. Platforma Obywatelska ma jeden program: wykończyć Prawo i Sprawiedliwość. PiS też ma jeden program: wykończyć Platformę. Oba obozy wzajemnie się nienawidzą, ale żyć bez siebie nie mogą. One nie zagwarantują zakończenia wojny polsko-polskiej.

- dodaje lider PSL-u.

Kosiniak-Kamysz miał też niespodziankę w trasie, bo pojawił się w domu u jednego z mieszkańców Dąbrówki Osuchowskiej.

Szef Ludowców odwiedził także Dąbrówkę Osuchowska, Kawęczyn, Dulczę Wielką i spotkał się z mieszkańcami gminy Orliska w powiecie tarnobrzeskim.

- Dziękuję za tak ciepłe przyjęcie w powiecie tarnobrzeskim. To moja kolejna wizyta, nie przyjeżdżam tutaj tylko przed wyborami. Jestem tu po to, by zaprezentować wizję Polski braterskiej i solidarnej. Słowa Andrzeja Dudy, że samorządy są odpowiedzialne za podwyżki to bzdury. To efekt rządowych rozporządzeń. Należy wprowadzić emeryturę bez podatku oraz podnieść kwotę wolną od podatku, aby więcej pozostawało w kieszeniach Polaków. Rządzący wiele obiecywali polskim rolnikom. Gdzie są zrównane dopłaty z poziomem niemieckim? Gdzie rozwiązanie problemu ASF? Co z cenami gwarantowanymi? Co z Narodowym Holdingiem Spożywczym? Wzywam Andrzeja Dudę do debaty o polskim rolnictwie.

- powiedział w Orliskach kandydat na Prezydenta RP z ramienia Koalicji Polskiej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE