Reklama

"Wielki Brat" patrzy. Tarnobrzeg inwestuje w monitoring

Opublikowano:
Autor:

"Wielki Brat" patrzy. Tarnobrzeg inwestuje w monitoring - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kolejne dwa miejsca publiczne w Tarnobrzegu włączono do miejskiego monitoringu. Pod baczne oko kamery trafił skatepark nad Wisłą oraz park rodzinny w Miechocinie. Rozrasta się też samo Centrum Obsługi Monitoringu.

Zakończyły się prace remontowe w Centrum Obsługi Monitoringu w Tarnobrzegu. Dzięki porozumieniu z Komendą Miejską Policji w Tarnobrzegu, w siedzibie której centrum się znajduje, na potrzeby Centrum zaadaptowano drugie pomieszczenie.

 

 

- Wykonane prace remontowe pozwolą w przyszłości na zamontowanie nowych ekranów oraz poprawienie efektywności wykorzystania monitoringu miejskiego. Powiększenie pomieszczenia poprawi również komfort i higienę pracy osób prowadzących obserwację terenów publicznych Tarnobrzega.

- mówi prezydent Tarnobrzega Dariusz Bożek.

Równocześnie z modernizacją pomieszczeń Centrum trwały prace przy montażu monitoringu w kolejnych punktach miasta. W ich efekcie do miejskiego monitoringu włączono rodzinny park rekreacji na osiedlu Miechocin, a także skatepark położony na terenach nadwiślańskich. Pilna potrzeba monitoringu była zwłaszcza nad Wisłą, bo młodzież upodobała sobie to miejsce na wieczorne schadzki z alkoholem.

Firma TESKOM wykonała te prace za blisko 74 tysiące złotych. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE