Reklama

Wielka wystawa i wizyta Prezydenta RP na Podkarpaciu

Opublikowano:
Autor:

Wielka wystawa i wizyta Prezydenta RP na Podkarpaciu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Stalowa Wola przygotowuje się do Polskiej Wystawy Gospodarczej "Od COP do Gospodarki 4.0" i związanej z nią wizyty Prezydenta RP Andrzeja Dudy.

Wystawa, która odbędzie się w czwartek, 16 stycznia, w nowej hali Agencji Rozwoju Przemysłu przy ulicy Kasprzyckiego w Stalowej Woli nawiązuje do Powszechnych Wystaw Krajowych organizowanych w międzywojennej Polsce. Na wystawie zaprezentuje się kilkadziesiąt firm wybranych w ramach Prezydenckiej Kapituły Gospodarczej. Całość rozpocznie się o godzinie 11 i potrwa do godziny 17. Aby ułatwić dojazd na wystawę kursować będą autobusy komunikacji miejskiej, które bezpłatnie przywiozą zainteresowanych. Uroczyste otwarcie wystawy zaplanowane jest na godz 12.30. W programie zaplanowano także panele dyskusyjne, a także będzie można zapoznać się z ofertą firm krajowych, a także tych lokalnych ze Stalowej Woli i okolic.

- Do Stalowej Woli przyjedzie blisko 70 firm z całego kraju. Będzie to przegląd wszystkich branż, od przemysłu ciężkiego, po przemysł spożywczy. Są firmy ze Stalowej Woli, które produkują unikalne produkty i zdobywają rynki zbytu na całym globie. Zapraszamy całe rodziny, będzie planetarium, strefa nauki, eksperymenty z dziedziny chemii, czy fizyki, pokazy Doliny Lotniczej  - komentuje Lucjusz Nadbereżny, prezydent Stalowej Woli.

Gościem honorowym wystawy będzie Prezydent RP Andrzej Duda.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE