Reklama

Wielka gala odwołana!

Opublikowano:
Autor:

Wielka gala odwołana! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zaskakująca decyzja. Nie będzie Gali Piłkarskiej "Podkarpacka NIKE 2019"! Podkarpacki Związek Piłki Nożnej poinformował, że wszystkie gale w województwie zostają odwołane.

Szokujący komunikat Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej pojawił się w mediach we wtorek, 21 stycznia. Czytamy w nim: "W związku z utratą części finansowych środków własnych Związku oraz środków otrzymanych od sponsorów na sfinansowanie Gal Piłkarskich, wynikłą z prowadzonych przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny przymusowej restrukturyzacji Podkarpackiego Banku Spółdzielczego (w którym to banku Związek posiadał swoje konta), Komisja do spraw Nagłych Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej w dniu 21 stycznia 2020 roku podjęła decyzję o odwołaniu zaplanowanych spotkań noworocznych oraz Gal Piłkarskich, w tym również XVII Gali Piłkarskiej "Podkarpacka NIKE 2019" mając na uwadze konieczność ograniczenia do minimum wydatków związanych z bieżącą działalnością Związku."

Ma to związek z przymusową restrukturyzacją Podkarpackiego Banku Spółdzielczego z siedzibą w Sanoku. Decyzję o takim postępowaniu wydał Bankowy Fundusz Gwarancyjny, a przez to Podkarpacki Związek Piłki Nożnej ma zamrożone 34,6 procent swoich aktywów finansowych. Sławomir Ferenc, rzecznik prasowy Związku podkreśla, że decyzja o odwołaniu gal była jedyną i słuszną, a płynność finansowa organizacji jest zachowana.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE