Reklama

Więcej policjantów na Podkarpaciu

Opublikowano: sob, 27 lip 2019 15:09
Autor:

Więcej policjantów na Podkarpaciu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 14 - tylu funkcjonariuszy zasili szeregi Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. 25 lipca nowi funkcjonariusze złożyli ślubowanie.

-- To symboliczna chwila, przypadająca w 100. rocznicę powołania Policji Państwowej. Funkcjonariusze, w obecności wicewojewody, kierownictwa podkarpackiej Policji i swoich bliskich, wypowiedzieli słowa przysięgi i odebrali z rąk insp. Pawła Filipka legitymacje służbowe

- poinformowała podkarpacka policja.

Nowi funkcjonariusze odebrali legitymacje służbowe z rąk insp. Pawła Filipka, zastępcy komendanta wojewódzkiego Policji w Rzeszowie. Gratulacje i życzenia przekazała im wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz. Duszpasterz policjantów ks. Marek Buchman odczytał tekst modlitwy policjanta, pochodzący z czasów II Rzeczpospolitej.

- Policjanci przeszli wieloetapowy proces rekrutacyjny. Musieli spełnić wysokie wymagania, jakie stawia się przed kandydatami. Potwierdzili, że mają ogromną wiedzę i umiejętności. Za kilka dni wszyscy wyjadą do szkół policji, gdzie odbędą szkolenie podstawowe, potem proces adaptacji zawodowej. Po przeszkoleniu zasilą oni szeregi Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie oraz komend w Przemyślu, Mielcu, Nisku, Kolbuszowej, Brzozowie i Stalowej Woli

- dowiadujemy się z policji podkarpackiej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.