Reklama

Widziałeś to pobicie i kradzież?

Opublikowano:
Autor:

Widziałeś to pobicie i kradzież? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Trzej mężczyźni z Kolbuszowej pobili i okradli młodego chłopaka. Za zarzucone przestępstwa grozi im kara pozbawienia wolności do 10 lat.

Prokuratura Rejonowa w Kolbuszowej nadzoruje dochodzenie prowadzone przez Komendę Powiatową Policji w Kolbuszowej w sprawie pobicia młodego mężczyzny. - Do zdarzenia doszło w piątek, 5 kwietnia, na ul. Piłsudskiego w Kolbuszowej, kiedy mężczyzna próbował odzyskać skradziony mu wcześniej głośnik bezprzewodowy - relacjonowała Joanna Kwiatkowska-Brandys, prokurator rejonowa.

We wtorek, 4 czerwca, funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej zatrzymali sprawców pobicia. - Są to trzej mężczyźni, mieszkańcy Kolbuszowej: Adam L. (22 l.), Marcin L. (32 l.) oraz Grzegorz B. (32 l.) - wymieniała szefowa kolbuszowskiej prokuratury.

Jak nadmienia prokurator Kwiatkowska-Brandys, z zatrzymanymi wykonywane będą czynności procesowe, w tym ogłoszenie postanowienia o przedstawieniu zarzutów i przesłuchanie ich w charakterze podejrzanego. Mężczyznom grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

- Prokuratura Rejonowa w Kolbuszowej oraz Komenda Powiatowa Policji w Kolbuszowej zwracają się z apelem do mieszkańców ul. Piłsudskiego w Kolbuszowej oraz innych osób, które były świadkami pobicia lub mają informacje w sprawie, o zgłaszanie się do Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej - apelowała prokurator rejonowa.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE