Reklama

Wepchnął kobietę do klatki schodowej. Chciał ją zgwałcić!

Opublikowano:
Autor:

Wepchnął kobietę do klatki schodowej. Chciał ją zgwałcić! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do zdarzenia doszło w czerwcu br. przy ul. Pułaskiego w Rzeszowie. Mężczyzna przed blokiem zaatakował pokrzywdzoną, wepchnął do klatki schodowej, gdzie doprowadził ją przemocą do innej czynności seksualnej. Sprawcy poszukuje policja.

Policjanci Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie prowadzą pod nadzorem Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów śledztwo w sprawie doprowadzenia pokrzywdzonej przemocą do poddania się innej czynności seksualnej . Chodzi o czyn z art 197 § 2 kk.


CZYTAJ TAKŻE:

Informacje z Podkarpacia


Rysopis sprawcy

Do zdarzenia doszło w piątek 13 czerwca br. tuż po północy. Jak ustalili policjanci, pokrzywdzona wchodząc do klatki schodowej bloku  przy ul. Pułaskiego została zaatakowana przez nieznanego mężczyznę. 

Napastnik wepchnął kobietę do środka, gdzie używając przemocy doprowadził ją do innej czynności seksualnej. Pokrzywdzonej udało się wyrwać, wybiec przed klatkę i wcisnąć kilka przycisków domofonu. Napastnik zbiegł z miejsca.

Biegły na podstawie zeznań pokrzywdzonej, sporządził portret pamięciowy sprawcy. To mężczyzna w wieku 25-30 lat, o wzroście około 170 cm, średniej budowy ciała i blond włosach. 


CZYTAJ TAKŻE:

Pijany lekarz w karetce doprowadził do śmierci pacjenta?


Osoby, które rozpoznają na zdjęciach poszukiwanego mężczyznę, prosimy o kontakt z prowadzącymi sprawę policjantami Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie przy ul. Jagiellońskiej 13, osobiści lub telefonicznie pod nr 47 821 32 50 lub 47 821 33 32 albo z dyżurnym komendy pod nr telefonu 47 821 33 10 lub 112.
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE