Reklama

W takich sytuacjach nikt nie wygra z policjantami

Opublikowano:
Autor:

W takich sytuacjach nikt nie wygra z policjantami - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Za tą, wydawałoby się, błahą sytuację mogą posiedzieć w więzieniu nawet trzy lata. Tylko dlatego, że chcieli ukryć przed policjantami to, co oni i tak już zauważyli. Taki obrót sprawy wcale nie wyszedł dobrze kolegom zatrzymanym w Bieździadce w powiecie jasielskim.

- 7 października około godziny 18 w Bieździadce funkcjonariusze z referatu patrolowo-interwencyjnego jasielskiej komendy zwrócili uwagę na nieprawidłowo zaparkowaną hondę, w której przebywali trzej młodzi mężczyźni

- poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Jaśle.

W czasie interwencji, jeden z policjantów zauważył, że kierowca pojazdu, 33-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego, posiada przy sobie woreczek z zawartością białego proszku.

- Funkcjonariusz wezwał go do wydania tej rzeczy, na co 33-latek gwałtownie zareagował, odepchnął policjanta próbując uciec. Podobnie postąpili dwaj pasażerowie pojazdu. Jednemu z nich udało się zbiec. Natomiast drugi, 26-letni mieszkaniec gminy Kołaczyce, zaatakował policjanta odpychając go i uderzając rękoma. Funkcjonariusze obezwładnili mężczyzn, obaj trafili do policyjnego aresztu

- dodała KPP Jasło.

Po sprawdzeniu narkotesterem zawartości woreczka strunowego o wadze 10 gramów, okazało się, że to amfetamina. Policjanci pobrali także od kierującego pojazdem krew do badań na zawartość niedozwolonych substancji.

Zatrzymani mężczyźni przebywają w policyjnych areszcie. Usłyszeli zarzuty naruszenia nietykalności policjantów oraz posiadania niedozwolonych środków. Przestępstwa zagrożone są karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE