Reklama

W Przemyślu wpadli złodzieje samochodów

Opublikowano:
Autor:

W Przemyślu wpadli złodzieje samochodów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci z Przemyśla ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież i usiłowanie kradzieży pojazdów, zaparkowanych przy ul. Lwowskiej i ul. Mickiewicza. 24-latek usłyszał cztery zarzuty, natomiast jego o dwa lata starszy znajomy usłyszał zarzut dotyczący usiłowania kradzieży.

Z parkingu przy dworcu kolejowym na ul. Mickiewicza został skradziony samochód. Z ustaleń wynika, że dwóch młodych mężczyzn przyjechało osobowym volvo, do którego pasem transportowym zahaczyli zaparkowane na parkingu audi i zaczęli je ciągnąć. Na widok strażników mężczyźni odjechali.

Policjantom podejrzany samochód udało się zlokalizować na ulicy Dworskiego

Mimo wydawanych przez nich  wyraźnych sygnałów do zatrzymania się, kierowca nie reagował, przyspieszył i zaczął uciekać. W rejonie ul. Ziemińskiego pojazd został porzucony, a kierowca i pasażer uciekli. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach okazało się, że  tablice rejestracyjne z volvo należą do innego samochodu

- podała podkom. Marta Fac z KMP Przemyśl.

Policjanci zajmujący się wyjaśnianiem tej sprawy, zatrzymali dwóch mężczyzn mogących mieć związek z tym zdarzeniem. 24-latek to mieszkaniec powiatu przemyskiego, natomiast 26-letni mężczyzna pochodzi z Przemyśla. Obaj trafili do policyjnego aresztu.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE