Reklama

W podrzeszowskiej miejscowości wybuchł gaz. Dziecko i kobieta trafili do szpitala

Opublikowano:
Autor:

W podrzeszowskiej miejscowości wybuchł gaz. Dziecko i kobieta trafili do szpitala - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W niedzielę 1 grudnia doszło do eksplozji nagromadzonego gazu na parterze domu. W wyniku zdarzenia została ranna ok. 60-letnia kobieta i 12-letni chłopiec.

Eksplozja była na tyle duża, że uszkodziła szyby na parterze domu. Na szczęście nie doszło do pożaru. Skontaktowaliśmy się z Komendą Wojewódzką PSP w Rzeszowie, żeby porozmawiać o zdarzeniu.

To był wybuch gazu, który nagromadził się w pomieszczeniu. Butla nie eksplodowała w całości. Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy w 1 grudnia, w niedzielę około godziny 19:00. - przekazuje rzecznik podkarpackich strażaków bryg. Marcin Betleja.

Do wybuchu gazu doszło w Pawłokomie w powiecie rzeszowskim. Na miejsce zostały wysłane cztery zastępy straży pożarnej z powiatu rzeszowskiego.

Okazało się, że na parterze domu, w trakcie rozpalania ognia na kuchence gazowej z butli 11 kg propan-butan, doszło do eksplozji gazu, który nagromadził się w pomieszczeniu. Ranna została 60-letnia kobieta i 12-letni chłopiec. Obydwoje, przytomni zostali zabrani do rzeszowskiego szpitala. O sytuacji został poinformowany nadzór budowlany. - dodaje.

W jakim stanie znajdują się chłopiec oraz kobieta? Tego nie wiemy. Z całą pewnością zostali poparzeni, o czym wspomina także bryg. Marcin Betleja

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE