Reklama

W październiku 5. edycja konferencji Kolbuszowa 2.0 [NASZ PATRONAT]

Opublikowano: pon, 5 sie 2019 11:47
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od pewnego czasu Kolbuszowa kojarzona jest nie tylko jako polskie miasto nad Nilem. Okazuje się, że osoby z całej Polski, związane zawodowo z marketingiem internetowym również tę miejscowość. Wszystko za przyczyną konferencji o nazwie Kolbuszowa 2.0 - wydarzenia organizowanego dla osób, których praca lub działalność są związane z internetem.

Kolbuszowa 2.0 to konferencja, na którą zjeżdżają się ludzie z całego kraju. Pomysłodawcą i organizatorem wydarzenia jest Paweł Kosmala. Sam siebie określa jako “miłośnika internetów” i to właśnie owocem tej pasji jest Kolbuszowa 2.0.

- Pierwsza edycja tego wydarzenia miała miejsce w lutym 2018 roku. Początkowo miało to być spotkanie w luźnej atmosferze, przewidziane na niewielką ilość osób - wspomina Paweł Kosmala

Promocja w internecie 

Niespodziewanie okazało się, że zapotrzebowanie na wiedzę z dziedziny e-commerce (handlu elektronicznego) i działań marketingowych prowadzonych w sieci jest ogromne. Ze spotkania planowanego na 30 osób wyrosła konferencja na której stawiła się ponad setka osób głodnych wiedzy. Zaproszeni prelegenci, specjaliści w swoich dziedzinach podzielili się wiedzą odnośnie promocji firmy w internecie.

- Debiutanckie wydarzenie spotkało się z optymistycznym odbiorem i doczekało się kolejnych edycji. 11 października tego roku odbędzie się już piąta edycja konferencji w Kolbuszowej - zapowiada nasz rozmówca. 

Prelekcje najlepszych specjalistów

Powodem tego, że na konferencję Kolbuszowa 2.0 zjeżdżają ludzie z całej Polski, jest możliwość wysłuchania co do powiedzenia mają cenieni specjaliści, zaproszeni w roli prelegentów.

- Do każdego wydarzenia dobierani są tak, aby zapewnić słuchaczom szeroki wachlarz wiedzy i aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie - mówi Paweł Kosmala. 

Dla kogo jest ta konferencja?

W poruszanej tematyce odnajdą się osoby zajmujące się zawodowo marketingiem, pracujące w sklepach internetowych, agencjach reklamowych, ale nie tylko. Skorzystają również osoby chcące samodzielnie zadbać o swoją stronę internetową, oraz promocję firmy w internecie.

Program konferencji konstruowany jest tak, aby zadowolić zarówno zaawansowanych uczestników, jak i trafić do tych którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w branży internetowej. Kolbuszowa 2.0 to także możliwość nawiązania cennych kontaktów.

Piąta edycja Kolbuszowa 2.0

Jesienią szykuje się kolejna, 5 edycja tego wydarzenia, która odbędzie się 11 października. Znana jest już część prelegentów.

W tej roli pojawią się między innymi: Anna Ledwoń-Blacha, specjalistka mediów społecznościowych, Ewelina Podrez, specjalistka optymalizacji stron i pozycjonowania aplikacji mobilnych. Pojawi się również Marek Jankowski, autor podcastu Mała Wielka Firma, gdzie radzi przedsiębiorcom jak rozwijać swój biznes.

Więcej szczegółów podamy wkrótce.


Bilety na to wydarzenie
Patronat medialny: Korso Kolbuszowskie oraz Korso24.pl
Zdjęcia: promo hero - video photography 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.