Reklama

W lutym będziemy mieć nawet 15 stopni... na plusie!

Opublikowano:
Autor:

W lutym będziemy mieć nawet 15 stopni... na plusie! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Czy tym razem możemy zapomnieć o prawdziwej polskiej zimie? O śniegu z prawdziwego zdarzenia i temperaturach sięgających kilkanaście stopni na minusie?

W tym roku luty będzie wyjątkowo ciepły. Zwykle najzimniejszy miesiąc zimy będzie mijać pod znakiem wysokich dodatnich temperatur, które mogą sięgnąć nawet 3-4 stopni powyżej normy wieloletniej.

Jak mówią prognozy, do Polski mogą napłynąć ciepłe masy powietrza z południa Europy. A wzrosty temperatury będą sięgać powyżej 10 stopni Celsjusza. U nas, na Podkarpaciu i pozostałych rejonach południa Polski, może być jeszcze cieplej. Istnieje wysokie prawdopodobieństwo wystąpienia wiatru fenowego podnoszącego temperaturę powietrza i osuszającego powietrze. Częściej w lutym zobaczymy deszcz niż śnieg.

Zdaniem meteorologów z Wetter Zentrale w Polsce i w Niemczech temperatura początkiem lutego może sięgnąć nawet do 15 Celsjusza. Jeszcze inne prognozy prezentuje portal Twojapogoda.pl. Tam czytamy, że w najbliższy weekend będziemy mieć 11 stopni ciepła.

Prognoza ma charakter orientacyjny i może, oczywiście, ulec zmianie.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE