Reklama

Użytkownicy Wykopu POKAZUJĄ MOC swojego portalu

Opublikowano:
Autor:

Użytkownicy Wykopu POKAZUJĄ MOC swojego portalu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Prank, a może świetny trolling? Użytkownicy Wykopu dementują i twierdzą, że akcja jest przeprowadzona na serio.

O całej akcji porozmawialiśmy z samym Panem Witkiem. Zobacz, co o niej myśli:


SPROSTOWANIE

Użytkownicy Wykopu twierdzą, że cała akcja absolutnie nie jest żartem, ani trollingiem. Akcja według nich jest przeprowadzona całkowicie poważnie. Załączamy wypowiedź jednego z użytkowników portalu:Galeria Krosno ogłasza plebiscyt - "Zostań twarzą Galerii Krosno", do którego na kilka kandydatek, zgłosił się tylko jeden mężczyzna. Dzięki Wykopowi ma jednak szansę wygrać! 
 

Plebiscyt jest bardzo prosty - ten kto uzyska więcej lajków pod swoim zdjęciem - ten wygrywa. Wśród zgłoszonej dziewiątki, aż osiem stanowią kobiety. W zestawieniu znalazł się tylko jeden mężczyzna, który choć początkowo nie budził zainteresowania - dzięki akcji użytkowników Wykopu wyszedł na zdecydowane prowadzenie. 


Na portalu czytamy: Cała akcja w naszej ocenie miała być żartem - użytkownicy twierdzą, że jest inaczej.  Trzeba jednak przyznać, że zorganizowanie użytkowników portalu Wykop jest niezwykłe. W trzy godziny Pan na fotografii z 30 oddanych głosów (lajków) zwiększył ich liczbę do ponad 6000 (stan na godz. 16:07).


Co jednak się stanie, kiedy Galeria Krosno się o tym dowie? Cóż, przekonamy się. Wiele osób z pewnością (prawdopodobnie nawet sam zgłoszony do plebiscytu) była zaskoczona, jakim cudem mężczyzna, który początkowo nie budził wielkiego zainteresowania pośród kandydatów - wyszedł na tak olbrzymie prowadzenie - cóż, teraz już wiecie. ;) 


Pozostałe zdjęcia z plebiscytu "Zostań twarzą Galerii Krosno":

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE