Reklama

Uważaj na swoje psy! Ktoś PODTRUWA je w rzeszowskim parku!

Opublikowano:
Autor:

Uważaj na swoje psy! Ktoś PODTRUWA je w rzeszowskim parku! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kobieta wyszła ze swoim psem na spacer do parku na os. Kmity w godzinach wieczornych, w czwartek 14 listopada. Nic nie zapowiadało tragedii - pies jednak bardzo szybko źle się poczuł. Teraz walczą o jego życie.

Jak do tego wszystkiego doszło? Do końca nie wiadomo, pies znalazł jakiś kawałek mięsa bądź innego pokarmu w parku i po prostu go zjadł. Okazało się, że jedzenie zostało zatrute - prawdopodobnie poprzez nasączenie go benzyną lub płynem chłodniczym, jak sugeruje właścicielka.


Właścicielka psa złożyła zawiadomienie na policję. Jest to jak na razie pierwsze takie zgłoszenie - nie wiadomo jednak, czy takich kawałków podtrutego pokarmu nie było więcej. Całą sprawą zajmą się funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie

O komentarz poprosiliśmy oficera prasowego KMP w Rzeszowie:


Osoba zgłaszająca podejrzewa, że pies mógł zjeść mięso lub coś innego nasączonego jakąś substancją. Sprawa jest świeża - przyjęliśmy zgłoszenie. Będziemy wszczynać postępowanie z ustawy o ochronie zwierząt. - mówi nadkomisarz Adam Szeląg. 


Dla bezpieczeństwa własnego zwierzęcia - kontroluj to, co może zjeść w trakcie spaceru. Nie pozwalaj mu na wkładanie do pyska rzeczy, które znajdzie w parku bądź na ulicy! 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE