Reklama

UWAGA: Ferenc zostaje w Rzeszowie! Rezygnuje ze startu w wyborach! [ANKIETA]

Opublikowano:
Autor:

UWAGA: Ferenc zostaje w Rzeszowie! Rezygnuje ze startu w wyborach! [ANKIETA] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości - Nie odchodź z Rzeszowa! Zostań z nami! - prosili mieszkańcy Tadeusza Ferenca, wieloletniego prezydenta stolicy Podkarpacia. Wychodzi na to, że ich wysłuchał.

Dla Koalicji Obywatelskiej to fatalna wiadomość, politycy PO w kuluarach ze smutkiem komentują, że to ogromna strata dla opozycji. Prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc zdecydował, że nie wystartuje w wyborach do Sejmu.

Prezydent Rzeszowa był jedynką w okręgu 23, najpewniej szykują się więc zmiany na rzeszowskiej liście wyborczej Koalicji Obywatelskiej. O jego decyzji, którą miał podjąć w piątek, 9 sierpnia, najprawdopodobniej wie już Grzegorz Schetyna. Jak udało nam się dowiedzieć, Tadeusz Ferenc miał prawo do tej zmiany. Każdy kandydat może to zrobić, póki nie podpisze deklaracji startu w wyborach.

Co było powodem zmian? Najprawdopodobniej jest to efekt licznych próśb, z jakimi w ostatnim tygodniu przychodzili do Ferenca mieszkańcy, w tym związkowcy Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego – Rzeszów czy przedstawiciele Porozumienia Spółdzielni Mieszkaniowych w Rzeszowie. Na tym nie koniec, boi na poniedziałek zapowiedzieli się wszyscy Honorowi Obywatele Miasta Rzeszowa.

Nieoficjalnie wiadomo, że rzeszowscy PiS-owcy już zacierali ręce, by przejąć całkowicie stolicę Podkarpacia. Gratulowali Ferencowi startu w wyborach parlamentarnych.

Do tematu będziemy wracać.
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE