Reklama

Uprowadził 3-letniego syna jak Paweł Ż. Dawidka

Opublikowano:
Autor:

Uprowadził 3-letniego syna jak Paweł Ż. Dawidka - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Scenariusz taki sam jak w rodzinie zamordowanego Dawida Ż. Znęcanie się nad matką, kłótnia, ojciec w sobotę, 20 lipca, wsiada do samochodu i jedzie z synem w kierunku znanym tylko jemu. Matka zawiadamia policję. I rozpoczynają się rozpaczliwe poszukiwania 3-latka. O tej akcji policji już nikt nie wspomina.

W sobotni poranek 43-letnia kobieta zgłosiła policji, że jej partner po kłótni zabrał ich 3-letnie dziecko i odjechał samochodem w nieznanym kierunku. Kobieta nie mogła nawiązać kontaktu z konkubentem.

- Mundurowi natychmiast przystąpili do ustalenia miejsca pobytu dziecka i ojca. Funkcjonariusze przez cały dzień prowadzili intensywne czynności, aby jak najszybciej odnaleźć dziecko. Przed godziną 23.00 patrol WRD na stacji paliw w Zakroczymiu zauważył pojazd, którym mieli poruszać się zaginieni. Policjanci przystąpili do interwencji. Kierowca chciał odjechać z miejsca, jednak mundurowi uniemożliwili mu ten manewr

- poinformowała mazowiecka policja.

33-latek agresywnie zachowywał się wobec policjantów, dlatego został obezwładniony i zatrzymany. Mężczyźnie została pobrana krew do badań, aby sprawdzić, czy nie był pod wpływem alkoholu bądź środków odurzających. 3-latek po konsultacji medycznej został przekazany pod opiekę matki.

Ojciec dziecka usłyszał już aż 4 zarzuty: znęcania się psychicznego i fizycznego, uprowadzenia rodzicielskiego oraz znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy. Śledczy będą wnioskować do sądu o zastosowanie wobec podejrzanego tymczasowego aresztowania.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE