Reklama

Upiła się i postawiła na nogi całą komendę. Ten "żarcik" zapamięta do końca życia

Opublikowano:
Autor:

Upiła się i postawiła na nogi całą komendę. Ten "żarcik" zapamięta do końca życia - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Pod numer alarmowy zadzwoniła kobieta, która płaczliwym głosem stwierdziła, że ma złamaną nogę i pilnie potrzebuje pomocy. Nie potrafiła jednak dokładnie określić miejsca, gdzie się znajduje. Stwierdziła jedynie, że leży na jezdni, pod krzyżem.

24 stycznia około godziny 2.20 mieszkanka Szczucina zadzwoniła pod 112.

- Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej, mając na uwadze niską temperaturę panującą na zewnątrz oraz sytuację mogącą zagrozić życiu i zdrowiu potrzebującej, kilkukrotnie próbował się z nią skontaktować, ale telefon nie odpowiadał. Biorąc pod uwagę charakter zgłoszenia, do zdarzenia została również zadysponowana załoga Pogotowia Ratunkowego, która nie znalazła poszkodowanej. Decyzją I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Dąbrowie Tarnowskiej został ogłoszony alarm dla całego stanu jednostki. Policjanci w międzyczasie przeczesali wszystkie ulice, przy których znajdowały się krzyże

- przekazuje małopolska policja.

W trakcie, gdy w komendzie stawiali się kolejni mundurowi gotowi szukać kobiety, funkcjonariusze Komisariatu Policji w Szczucinie wytypowali adres, pod którym kobieta może przebywać. Po kilkudziesięciu minutach mundurowi weszli do domu i zastali tam zaskoczoną ich obecnością 25-latkę. Kobieta znajdowała się w stanie upojenia alkoholowego.

- Oświadczyła, że około godziny 1.00 idąc przez miejscowość Załuże, wywróciła się i doznała urazu kostki prawej nogi. W trakcie oczekiwania na karetkę doszła do wniosku, że nie potrzebuje już pomocy i poszła do swojego znajomego. 25-latkę poddano badaniu na zawartość alkoholu w organizmie  z wynikiem 2,5 promila we krwi, a następnie przekazano pod opiekę trzeźwemu członkowi rodziny

- informuje KWP Kraków, dodając, że policjanci wystąpią z wnioskiem do sądu o ukaranie 25-latki. Kodeks wykroczeń za takie zachowanie  przewiduje karę aresztu, ograniczenia wolności oraz grzywny do 1500 złotych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE