Reklama

Ukrainiec próbował wykupić kolegę z rąk policji... DOLARAMI. Dlaczego? Nie uwierzysz

Opublikowano:
Autor:

Ukrainiec próbował wykupić kolegę z rąk policji... DOLARAMI. Dlaczego? Nie uwierzysz - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci z drogówki zatrzymali dwóch Ukraińców - jeden z nich miał orzeczony sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Jego kolega chciał przekupić funkcjonariuszy dolarami.

We wtorek, 28 stycznia ustrzyccy policjanci pełnili służbę w Krościenku (powiat bieszczadzki), tam zatrzymali do kontroli osobówkę audi. Okazało się, że kierujący nią Ukrainiec w 2018 roku stracił prawo jazdy - co więcej, ma on sądowy zakaz prowadzenia pojazdów do marca 2022 roku. 

35-latkowi jednak zupełnie to nie przeszkadzało. Policjanci chcieli zatrzymać kierowcę za popełnione przestępstwo. Wtedy do akcji wkroczył drugi Ukrainiec. Zaproponował funkcjonariuszom... 10 dolarów łapówki. Policjanci nie mogli w to uwierzyć. Od razu oznajmili 36-latkowi, że zostaje zatrzymany za próbę przekupstwa

Dwóch Ukraińców zostało przewiezionych do Komendy Powiatowej Policji w Ustrzykach Dolnych. Tam zostali zatrzymani w policyjnym areszcie, wkrótce zostaną im postawione zarzuty. Za próbę przekupstwa 36-latkowi grozi do 8 lat pozbawienia wolności. Kierowca natomiast odpowie za niestosowanie się do sądowego zakazu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE