Reklama

Ukradł whisky, bo... chciał świętować swoje urodziny

Opublikowano:
Autor:

Ukradł whisky, bo... chciał świętować swoje urodziny - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 40-latek postanowił sam sobie sprawić prezent na urodziny. Ukradł alkohol i telefon komórkowy. Dlaczego? Bo miał urodziny.

W środę, 29 stycznia pacjent przychodni zdrowia w Tarnobrzegu zadzwonił na policję, żeby zgłosić kradzież telefonu. Jak się okazało 40-letni mężczyzna wykorzystując nieobecność pielęgniarki, wziął jej komórkę. O kradzieży poinformował pacjent, który bacznie obserwował złodzieja. 

Wcześniej 40-latek miał przeczesywać kurtki innych osób w przychodni. Dzięki szybkiej reakcji - został złapany. Policjanci od razu pojawili się na miejscu i dowiedzieli się, że to nie jest pierwsze przestępstwo jakie popełnił mężczyzna. Jeszcze tego samego dnia ukradł w jednym z marketów trzy butelki whisky... i wtedy także został przyłapany! Wówczas tłumaczył się policji, że potrzebował alkoholu na swoje urodziny

40-latek trafił do policyjnego aresztu. Jak się okazuje jest notorycznym złodziejem. Policjanci ustalili, że mężczyzna ma na swoim koncie kilkanaście kradzieży, których dopuścił się w ostatnich miesiącach. Powstałe straty wyceniono łącznie na 2000 złotych.

Tarnobrzeżaninowi grozi do 5 lat pozbawienia wolności, co ciekawe - nie byłby to jego pierwszy raz w więzieniu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE