Reklama

Uderzył i okradł policjantów!

Opublikowano:
Autor:

Uderzył i okradł policjantów! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 42-letniemu Patrykowi Cz. postawiono sześć zarzutów. Mężczyzna za czynną napaść na dwóch funkcjonariuszy policji może zostać skazany na 10 lat więzienia.

Podejrzany 3 października 2020 roku wspólnie z dwójką innych mężczyzn dokonał czynnej napaści na dwóch funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Dębicy. 42-latek szarpał ich za mundury, popychał, a nawet uderzył pięścią w twarz jednego z nich. Na tym „dokonania” podejrzanego się nie kończą. Mężczyźnie zarzuca się także znieważenie funkcjonariuszy oraz kradzież.  

 


CZYTAJ TAKŻE: 

Informacje z Podkarpacka


- Mężczyzna znieważył policjantów słowami powszechnie uznanymi za obelżywe. Ponadto podejrzanemu zarzuca się popełnienie przestępstwa z art. 278 § 1 k.k., polegającego na dokonaniu (również w dniu 3 października 2020 r). kradzieży w celu przywłaszczenia urządzenia mobilnego na szkodę Komendy Powiatowej Policji w Dębicy.


- wyjaśnia prok. Paweł Król, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie. 


CZYTAJ TAKŻE: 

Ogromny pożar magazynów! [FOTO, VIDEO]


 

Patryk Cz. po zatrzymaniu i ogłoszeniu zarzutów nie przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów. Do Sądu Rejonowego w Dębicy skierowano wniosek o zastosowanie wobec podejrzanego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres 2 miesięcy. Pozostali mężczyźnie zamieszani w sprawę zostali objęci dozorem policyjnym. 

- Po całym zdarzeniu jeden z policjantów przebywa na zwolnieniu lekarskim.


- informuje st. asp. Jacek Bator, oficer prasowy komendy w Dębicy. 

Łącznie 42-latkowi postawiono sześć zarzutów. Za popełnienie zarzucanych mu czynów grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE