Reklama

Uderzył dachem w drzewo. Pojazd uwięził kierowcę

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Uderzył dachem w drzewo. Pojazd uwięził kierowcę - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W Krośnie na ul. Baczyńskiego doszło do dramatycznego wypadku. Mężczyzna został uwięziony we własnym pojeździe po wypadnięciu z drogi.

Do wypadku miało dojść w środę, 11 listopada ok. godz. 2:00 w nocy w Krośnie. Niespełna 18-letni mężczyzna kierujący Fordem od strony Dobieszyna (powiat krośnieński), wypadł z drogi i uderzył dachem swojego pojazdu w drzewo. Auto zakleszczyło kierowcę i ten musiał czekać na pomoc ze strony straży pożarnej.

Po przybyciu służb na miejsce ich oczom ukazał się roztrzaskany o drzewo samochód z włączonymi światłami. W jego środku uwięziony został mężczyzna - był przytomny. Strażacy przez kilkadziesiąt minut walczyli o uratowanie nastolatka z wnętrza pojazdu. Po ewakuacji rannego, młodego mężczyznę przekazano pod opiekę karetki pogotowia, która przetransportowała go do krośnieńskiego szpitala

Mundurowym z KMP w Krośnie udało się ustalić, iż nastolatek nie posiadał prawa jazdy, a co więcej - był pod wpływem alkoholu. Teraz jego sprawą zajmie się policja.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE