Reklama

"Toż to prawdziwy Armagiedon był" [FILM]

Opublikowano:
Autor:

"Toż to prawdziwy Armagiedon był" [FILM] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dantejskie sceny rozegrały się w piątkowe popołudnie w jednym ze sklepów na kieleckim Czarnowie. Po godzinie 17.00 pracownicy sklepu ujęli dwóch sprawców kradzieży alkoholu.

Nie małe kłopoty czekają 15 i 27-latka, zatrzymanych przez funkcjonariuszy z komisariatu przy ulicy Kołłątaja w Kielcach w jednym ze sklepów w osiedlu Czarnów. Po drugiej tego dnia kradzieży w tym sklepie, sprawcy zostali ujęci przez personel i wtedy się zaczęło...

Młodszy z mężczyzn, chcąc wywrzeć presję do otwarcia drzwi, zaczął rzucać butelkami z alkoholem nie tylko w kierunku wyjścia, ale też w pracowników sklepu.

Gdy drzwi zamknęły się przed nosem opuszczających z „fantami” sklep młodych mężczyzn, jeden z nich postanowił w sposób siłowy wywrzeć presję na personelu do ich otwarcia. Młodzieniec zaczął rzucać butelkami z alkoholem nie tylko w kierunku wyjścia, ale również i pracownicę stojącą przy kasie. Natychmiast na miejscu pojawili się zaalarmowani stróże prawa. \

Mundurowi z Komisariatu Policji II w Kielcach zajęli się awanturnikiem. W toku dalszych czynności ustalone zostało, że 15 i 27-latek tego dnia dokonali, już kradzieży w tym sklepie. Przy drugiej już nie poszło tak łatwo.

Straty powstałe w wyniku działania tej dwójki wstępnie oszacowane zostały na kwotę ponad 500 złotych. W trakcie interwencji 27-latek i jego niepełnoletni „kompan”, znieważyli policjantów, co doliczone zostanie im do listy zarzutów. Zatrzymanym przyjdzie teraz stanąć przed sądem.

A to nie pierwsze przestępstwa na ich „koncie”.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE