Reklama

Tomasz Poręba komentuje wyniki eurowyborów

Opublikowano:
Autor:

Tomasz Poręba komentuje wyniki eurowyborów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Europoseł z Podkarpacia ma powody do dumy! W skali całego kraju zdobył najlepszy procentowy wynik głosowania na posłów do Parlamentu Europejskiego. Zagłosowało na niego prawie 37%. wszystkich wyborców z naszego województwa.

Tomasz Poręba zdradził naszej redakcji, że wynik tegorocznych wyborów przerósł jego oczekiwania. - Wynik jest naprawdę niesamowity – pragnę podziękować mieszkańcom Podkarpacia za każdy oddany na mnie głos - przekazał europoseł.

Zapytany o rozwój naszego województwa i o to, jakie podejmie działania na rzecz Podkarpacia, odpowiedział: -   Nasz region bardzo zmienił się w ostatnich latach – rozwijają się nowe inwestycje, poprawia się infrastruktura. Podkarpacie jest też coraz popularniejszym kierunkiem turystycznym. Wynik jest więc składową wszystkich tych elementów. Z pewnością będę chciał kontynuować działania na rzecz Via Carpathia – ten szlak to projekt mojego życia.

Europoseł zaznaczył, że będzie nadal działał również w obszarach, które są mu bliskie – rozwoju podkarpackiej kolei i sportu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE