Reklama

"To mój rzeszowski sen". Blogerka pokazuje Amerykanom Rzeszów! [FILM]

Opublikowano:
Autor:

"To mój rzeszowski sen". Blogerka pokazuje Amerykanom Rzeszów! [FILM] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Klaudia Rejman przez 9 lat mieszkała w USA, a konkretniej w Nowym Jorku. Kilka lat temu wróciła jednak do Polski i zamieszkała w Rzeszowie, zakochała się w nim i postanowiła podzielić się tą miłością z Amerykanami. Założyła kanał na YouTube. Gościło ją Dzień Dobry TVN.

Do Rzeszowa wróciła ze swoją rodziną mając 13 lat. Początkowo był to dla niej spory szok, gdyż różnice pomiędzy polskim miastem wojewódzkim, a jedną z największych metropolii były olbrzymie. Z czasem jednak zaaklimatyzowała się, a obecnie prowadzi vlog


"Life by Klaudia" - tak nazywa się kanał na YouTube prowadzony przez blogerkę, na którym pokazuje Amerykanom, co ciekawego czeka na nich w Rzeszowie. Sama uważa, iż w stolicy naszego województwa sporo się pozmieniało i jest dobrym miejscem do rozwoju. Kryje za sobą jednak także atrakcje turystyczne, które blogerka chce wypromować w Stanach.

 

Poniżej prezentujemy filmik z kanału Klaudii:

 

Blogerka wzbudziła zainteresowanie mediów, w tym także ogólnopolskich i została zaproszona do Dzień Dobry TVN. Tam opowiedziała o tym, jak zaczęła się jej przygoda z Rzeszowem, z czym musiała się zmierzyć, a także jak Amerykanie reagują na jej vlogi.

 

Zobacz fragment programu Dzień Dobry TVN z gościem specjalnym - Klaudią Rejman "Life by Klaudia".

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE