Reklama

To będzie filmowy hit: "Podkarpackie to Ty"! [VIDEO]

Opublikowano:
Autor:

To będzie filmowy hit: "Podkarpackie to Ty"! [VIDEO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Osiem inspirujących historii o ludziach, którzy w województwie podkarpackim wykorzystują swój potencjał. To wszystko w filmie dokumentalnym "Podkarpackie to Ty. Fenomen miejsca. Fenomen ludzi", którego premiera odbędzie się 12 listopada 2020 roku! Sprawdź zwiastun.

"Podkarpackie to Ty. Fenomen miejsca. Fenomen ludzi" - to osiem inspirujących historii o dokonywaniu życiowych wyborów w poszukiwaniu własnej tożsamości i swojego miejsca na na ziemi. To osobisty portret ludzi, którzy zdecydowali, że na Podkarpaciu zostają. I postanawiają, że to tu będą szukać spełnienia, a wykorzystają do tego Fundusze Europejskie! Ale co ten region ma im do zaoferowania? Czy jest tu miejsce na rozwój, na spełnianie swoich marzeń i ambicji? Czy to już Europa? Czy może jednak to od zawsze była Europa?

Tak reklamowany jest film dokumentalny w reżyserii Pawła Nazaruka, który wkrótce ujrzy swoje światło dzienne na kanale YouTube. Każdy będzie miał okazję poznać historie ośmiu osób, które na Podkarpaciu tworzą coś genialnego i innowacyjnego. Zobacz zwiastun filmu, którego premiera przewidziana jest na 12 listopada, o godzinie 20!


 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE