Reklama

Tesco w Rzeszowie do likwidacji

Opublikowano:
Autor:

Tesco w Rzeszowie do likwidacji - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości We wtorek, 30 lipca, Firma Tesco Polska przekazała swoim pracownikom plan skoncentrowania swoich działań w Polsce na formatach mniejszych sklepów, które notują lepsze wyniki. Co to oznacza?

Największe hipermarkety zostaną zlikwidowane.

NSZZ Solidarność Tesco opublikowało dziś oświadczenie, że związek otrzymał informację telefoniczną od Przedstawiciela Pracodawcy, że 8 sklepów formatu hipermarket oraz 2 mniejsze sklepy będą zamknięte (część tych sklepów zostało sprzedanych). Pracownicy czekają, kiedy rozpoczną się konsultacje zwolnień grupowych.

Wśród tych 8 sklepów jest hipermarket w Rzeszowie na Powstańców Warszawy.

- Decyzja ta oznacza przebudowę największych hipermarketów w Polsce do formatu tzw. hipermarketu kompaktowego, który funkcjonował będzie obok istniejącego formatu supermarketów. Poza przebudowami, Tesco potwierdziło, iż jest na etapie finalizacji umów sprzedaży 8 dużych hipermarketów.

- poinformowała Firma Tesco Poland.

Martin Behan, dyrektor zarządzający Tesco Polska, skomentował, że najbliższe tygodnie będą okresem pełen wyzwań. Hipermarket w Rzeszowie przestanie istnieć 30 października.

Przypomnijmy, że w lutym tego roku zostało zamknięte Tesco w Kolbuszowej. Pisało o tym Korso Kolbuszowskie: Pustki na półkach Tesco w Kolbuszowej. Sklep kończy działalność |ZDJĘCIA|

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE