Reklama

Ten więzień z Rzeszowa wie dużo o Kosteckim? Chciał się powiesić

Opublikowano:
Autor:

Ten więzień z Rzeszowa wie dużo o Kosteckim? Chciał się powiesić - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Tydzień po śmierci byłego boksera Dawida Kosteckiego samobójstwo próbował popełnić w Zakładzie Karnym w Rzeszowie kolejny więzień. Jak podaje Wirtualna Polska, miał zostać przetransportowany do Warszawy, by zeznawać w tej samej sprawie co Kostecki.

- Do próby samobójstwa doszło 9 sierpnia. Maciej M. przebywał w wieloosobowej sali w Zakładzie Karnym w Rzeszowie. Odbywał 5-letni wyrok za udział w gangu, który m.in. legalizował kradzione samochody. To tam na oczach współwięźniów chciał założyć na siebie pętlę wykonaną ze sznurówki. Powstrzymali go pozostali więźniowie

- podała 13 sierpnia Wirtuala Polska.

Zakład Karny w Rzeszowie jest tym, w którym znajdował się przez trzy ostatnie lata Dawid Kostecki. 1 lipca Maciej M. miał też zostać przetransportowany do Warszawy. Mężczyzna miał uczestniczyć w czynnościach procesowych w Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi-Północ. Miał zeznawać w tej samej sprawie dotyczącej rozboju co Dawid Kostecki - informuje Wirtualna Polska.

Maciej M. przebywa obecnie w specjalistycznym oddziale psychiatrycznym w Krakowie. Okoliczności tego incydentu bada zespół powołany przez dyrektora zakładu.

— Mariusz Gierszewski (@MariuszGierszew) 13 sierpnia 2019

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE