Reklama

Ten challenge podbija cały świat! Zatańczył również Sanok [WIDEO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: kadr z filmu

Ten challenge podbija cały świat! Zatańczył również Sanok [WIDEO] - Zdjęcie główne

foto kadr z filmu

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Akcja jest szczególnie popularna w mediach społecznościowych. Ludzie na całym świecie podejmują taneczne wzywanie do utworu „Jerusalema” K. Moagi (bliżej znanego jako Master KG), południowoafrykańskiego muzyka i producenta muzycznego.

W utworze Jerusalema motywem wiodącym jest tęsknota za domem. Jak wytłumaczyć to, że nagranie stało się inspiracją dla milionów ludzi na świecie? Czy tylko łagodne i miejscami liryczno-egzotyczne dźwięki skupiły uwagę uczestników akcji? Zdaje się, że wspomniany „dom” należy odczytywać w przenośni. Dzisiaj, w dobie ogólnoświatowego kryzysu, każdy z nas tęskni za „domem”, za swoim bezpiecznym miejscem, dalekim od trosk i niepewności jutra.


Pragnienie powrotu do dobrego miejsca przeplata się w tekście z manifestacją nadziei. Zjednoczeni odpowiedzialnością i ufnością możemy pokonać tę drogę! W ostatnim roku młodzież szkolna bardzo przeżywała rozstanie z rówieśnikami - z tej tęsknoty i zrazem radości z powrotu uczniowie wraz z nauczycielami postanowili pokazać, jak bardzo cieszą się, że wrócili do swojego drugiego domu, jakim jest przecież szkoła.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy