Reklama

Tarnobrzeżanin współtwórcą sukcesu gry komputerowej CYBERPUNK 2077! [VIDEO]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: https://www.artstation.com/

Tarnobrzeżanin współtwórcą sukcesu gry komputerowej CYBERPUNK 2077! [VIDEO] - Zdjęcie główne

foto https://www.artstation.com/

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Każdy zna grę komputerową CYBERPUNK 2077 - okazuje się, że pewien niezwykle ważny element powstał dzięki tarnobrzeżaninowi Arturowi Tarnowskiemu.

- Wielkie gratulacje dla naszego absolwenta Artura Tarnowskiego, który przez lata uczył się w naszej szkole pod okiem nauczyciela grafiki 3D pana Grzegorza Kopańskiego.

- napisano na Facebooku Społecznego Liceum Ogólnokształcącego im. Małego Księcia w Tarnobrzegu.

Jest się czym chwalić, bo nad oficjalną okładką gry CYBERPUNK 2077 pracował właśnie Artur w dziale Promo Art w CD PROJEKT RED.

Na CYBERPUNK 2077 złożono więcej zamówień przedpremierowych, niż na Wiedźmina: Dziki Gon, a jedną trzecią egzemplarzy na komputerach osobistych sprzedano za pośrednictwem należącej do CD Projektu platformy GOG.com. Gra była bestsellerem w chińskiej wersji klienta Steam. W przedsprzedaży złożono łącznie ponad 8 milionów zamówień. To przygodowa gra akcji w otwartym świecie, której fabuła została osadzona w Night City, megalopolis ogarniętym obsesją władzy, splendoru i modyfikacji ciała.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy