Reklama

Tarnobrzeskie piwo na medal!

Opublikowano:
Autor:

Tarnobrzeskie piwo na medal! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ogromny sukces właścicieli Browaru Tarnobrzeg. Piwo Awatar znalazło się wśród nagrodzonych w ramach Konkursu Piw Rzemieślniczych Kraft Roku 2019.

Awatar w kategorii East Coast IPA nie miał sobie równych. To piwo z cytrusową nutą, kt. Tarnobrzeskie piwo znalazło się na drugim miejscu, a pierwszej pozycji jury nie przyznało. Srebrny medal to duży sukces sympatycznego trio browarników z Tarnobrzega: Michała Wójcika, Rafała Ruszkiewicza i Kamila Burdzego, którzy zakładając Browar Tarnobrzeg postanowili reaktywować w mieście sięgające dziewiętnastego wieku tradycje piwowarskie zapoczątkowane przez rodzinę Tarnowskich. Browar Tarnobrzeg ruszył ze swoją działalnością w sierpniu 2019 roku i od razu spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Pierwsze trzy rodzaje piw po tym jak trafiły na półki sklepów szybko zostały wykupione. Kolejna partia też się cieszyła się sporą popularnością. - To jest dla nas radosna chwila i ogromna porcja motywacji do dalszej pracy - komentuje zgodnie cała trójka.

Przeczytaj o Browarze Tarnobrzeg TUTAJ

Konkurs Piw Rzemieślniczych, organizowany przez Browamatora największy w Polsce i jeden z większych w Europie, odbył się po raz trzynasty. W ciągu trzech dni międzynarodowe jury oceniło aż 615 piw z Polski i zagranicy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE