Reklama

TARNOBRZEG: Wizyta zakończona kradzieżą

Opublikowano:
Autor:

TARNOBRZEG: Wizyta zakończona kradzieżą - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dwoje mieszkańców Tarnobrzega podejrzanych jest o kradzież telefonu komórkowego i kart płatniczych. Jak ustalili policjanci 35-latek i jego partnerka przyszli w odwiedziny do znajomego, którego podczas wizyty okradli.

Do dyżurnego tarnobrzeskiej jednostki zgłosił się mężczyzna, który poinformował, że jego znajomi ukradli mu telefon komórkowy i karty płatnicze. Do zdarzenia miało dojść, w środę, 20 maja, w jednym z mieszkań na tarnobrzeskim osiedlu Przywiśle. Jak ustalili funkcjonariusze, znajomy pokrzywdzonego wraz z partnerką, przyszli do niego w odwiedziny. Podczas spotkania wszyscy zaczęli spożywać alkohol. Kiedy właściciel mieszkania na chwilę opuścił pokój, jego znajomi dokonali kradzieży.

Kiedy mężczyzna zorientował się, że padł ofiarą kradzieży, postanowił o zdarzeniu powiadomić mundurowych. Pokrzywdzony wycenił straty na kwotę 850 złotych.

- Policyjne patrole mając rysopisy sprawców zaczęli szukać złodziei. Po krótkim czasie policjant rozpoznał siedzącą na ławce parę. Mężczyzna na widok policyjnego radiowozu zaczął uciekać, jednak po chwili on jak i jego partnerka zostali zatrzymani. Sprawcami kradzieży okazali się 34-letnia kobieta i jej 35-letni partner. Mieszkańcy Tarnobrzega trafili do policyjnej izby zatrzymań. Funkcjonariusze przedstawili im zarzuty i odzyskali skradzione rzeczy, które zostały oddane właścicielowi.

- mówi podinspektor Beata Jędrzejewska-Wrona, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu.

Za popełnione przestępstwo sprawcy będą odpowiadać przed sądem. Grozi im kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE