Reklama

Tarnobrzeg wczoraj i dziś [VIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Tarnobrzeg wczoraj i dziś [VIDEO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kto pamięta Tarnobrzeg z początku lat 90-tych? Stolica ówczesnego województwa tarnobrzeskiego wyglądała inaczej niż teraz.

Na amatorskim nagraniu, który jest dostępny na portalu YouTube możemy zobaczyć kilka minut z jazdy głównymi ulicami Tarnobrzega. Na początku dopiero co powstały jeden z bloków na osiedlu Dzików, dalej jedziemy ulicą Sikorskiego (w latach PRL ta ulica nosiła nazwę Tomasza Dąbali) w stronę osiedla Centrum, widać wieżowce, ale uwagę zwraca wąski chodnik po prawej stronie kadru, który ciągnie się tuż przy drodze. Jest widok na osiedle Serbinów. Zakręt w ulicę Sienkiewicza i kierunek na Plac Bartosza Głowackiego, który wtedy nie był wyłączony z ruchu drogowego. Wcześniej widzimy jeszcze budowany wieżowiec sądu. Filmik kończy się po pokazaniu budynku Poczty Polskiej i części ówczesnego Wojewódzkiego Domu Kultury, a teraz Tarnobrzeskiego Domu Kultury

Jakie macie wspomnienia związane z Tarnobrzegiem lat 90-tych, albo i tych wcześniejszych lat 60-tych, 70-tych i 80-tych. Czekam na maile ze zdjęciami i wspomnieniami pod adresem: [email protected].

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE